Tag: Kamze

Basha viziton bizneset në Kamzë, zbulon 2 prioritetet e tij dhe...

Kryetari Lulzim Basha takoi gjate dites se sotme qytetare dhe sipermarres ne Kamez. Në Kamëz, sipas Bashes, jane të zhytur në varfëri, të braktisur nga...

Përdhunimi i 15-vjeçares në Kamzë, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës

Drejtori i shkollës “Azem Hajdari” në Kamzë, Besnik Daci është pezulluar nga detyra, disa ditë pasi u bë publik skandali i abuzimit të 15-vjeçares,...

Therret policet per arrestimin, por u ve pistoleten ne koke, situate...

Policia ka sqaruar krismat ne Kamze. Behet djale per nje rast te rrezikshem ku eshte dashur edhe nderhyrja e FNSH. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë...

LAJM I FUNDIT/Shënohet numri më i ulët i rasteve në 2...

Shqipëria sot ka shenuar  numrin me te ulet te rasteve me koronavirus. Sipas ISHP, te infektuar jane kater qytetare, me raste ne  Tirane, Kamze...

Po transportonte punonjësin e lënduar nga kontakti me rrymën, furgoni përplas...

Një aksident ka ndodhur gjatë kohes kur po transportohej njeri prej punonjesve te internetit ne Kamze, gjate incidentit me korentin, teksa po punonin. Burime nga...

Vatër familjare në Kamëz, enigmë infektimi i 6 personave të tjerë

820 ka shkuar numri i të prekurve nga covid-19 në vend, nga ku 17 raste të reja janë konfirmuar 24 orët e fundit. Nga të...

Vatër e re me COVID-19 në Kamëz, rezultojnë pozitive dy punonjëse...

Pas fasonerisë në Krujë, ku rezultuan pozitive me koronavirus disa punonjës, një tjetër biznes fason është identifikuar si vatër infeksioni. BalkanWeb shkruan se kanë rezultuar pozitivë...

Tentoi të shtypte me makinë shtetasin italian, arrestohet në Kamzë pas...

Finalizohet operacioni policor i koduar "Kamza". Një 31 vjeçar I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane është arrestuar me qëllim ekstradimin drejt vendit fqinj. Erjol...

Plas sherri mes të rinjve në Kamëz, plagoset një prej tyre,...

Policia ka njoftuar per nje ngjarje te rende ku ka mbetur i plagosur me thikë nje 25-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta. Burime...

DETAJE/Babai ndihmonte djalin të shpërndante drogën në shkollë, zbulohet aktiviteti i...

Policia ka goditur një rast te  shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestohet në flagrancë një 58-vjeçar që posedonte lëndën narkotike, si...