Tag: Kamze

DETAJE/Babai ndihmonte djalin të shpërndante drogën në shkollë, zbulohet aktiviteti i...

Policia ka goditur një rast te  shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestohet në flagrancë një 58-vjeçar që posedonte lëndën narkotike, si...

DETAJE/Kush e urdhëroi vrasjen e Prengës, reagojnë për herë të parë...

Policia konfirmoi zyrtarisht se Jan Prenga, personi i marre peng disa dite me pare,  ka gjetur vdekjen, por trupi i tij eshte fshehur dhe...

Vdes Jak Prenga që u mor peng në Kamëz, policia jep...

Policia jep informacion zyrtar lidhur me arrestimin e autorëve të pengmarrjes së 49 vjeçarit. Operacioni "Resorti", për kapjen e autorëve të pengmarrjes së 49-vjeçarit,...

EMRAT/Pengmarrja e Jak Prengës, policia arreston 3 anëtarë të familjes Hajri...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona si të dyshuar për pengmarrjen e Jak Prengës pak ditë më parë në zonën e...

EMRI/ Identifikohet personi qe u mor peng ne Kamze

Jak Prenga, 49 vjec eshte personi qe eshte marre peng sot ne Kamez, njofton news24. Prenga u mor peng nga dy persona te tjere pas...

E rëndë në Kamëz, sherr mes disa personave për makinën, merret...

Disa persona pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, pasi e kanë dhunuar, kanë futur një prej tyre me forcë në makinë. Ngjarja mësohet të jetë ndodhur...

Policia aksion në Kamzë, arrestohen katër djem të rinj, akuzat ndaj...

Katër persona janë arrestuar nga  policia e Tiranës, pasi akuzohen për shpërndarje të drogave forta në doza të vogla. Në kuadër të operacionit të koduar...

FOTO/Merr flakë makina dhe furgoni i Policisë Bashkiake të Kamzës, dyshimet...

Sipas informacioneve të fundit, një furgon i policisë bashkiake të Kamzës dhe një automjet tip Smart janë shkrumbuar nga flakët përpara godinës së Bashkisë. Dyshimet...

Arrestohet minoreni, vidhte banesa e makina në bashkëpunim me dy të...

Një 16-vjecar është vënë në prangat e policisë në Kamzë, si autor i disa vjedhjeve. Në njoftimin e policisë thuhet se adoleshenti në bashkëpunim me...

EMRI/Vrau djalin e xhaxhait për 12 mijë lekë në Kamzë, kush...

Interpol Tirana në bashkëpunim me partnerët ndërkombëtarë ka ekstraduar një 35-vjeçar nga Kukësi me banim në Kamëz, i cili në vitin 2015 vrau me...