Tag: Kamze

Aksident i rende ne Kamze, makina le ne vend 35 vjecaren

Njw aksident i rende ndodhi ne bulevardin blu ne Kamze. Nje maike ka goditur nje 35 vjecare duke e lene te vdekur ne vend. Tiranë/Informacion...

VIDEO/Parandalohet krimi në Kamzë, 61-vjeçari kërcënoi me jetë punonjësit e bashkisë

Falë ndërhyrjes së shërbimeve të patrullës të përgjithshme të Komisariatit të Policisë Nr. 5 parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale. Burime zyrtare bejne me dije...

Aksidentohen dy të miturit në Kamzë, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur në Kamzë, i cili ka sjellë plagosjen e dy të miturve. Burime nga policia indormojnë se fëmijët janë dërguar në spital,...

DETAJE/Sherri në Kamzë, vëllezërit në telashe, plagosën një 39-vjeçar

Tre vëllezër akuzohen se kanë plagosur  me mjet prerës një shtetas pas një konfikti për motive të dobëta. Policia njofton se ka arrestuar dy...

LAJM I FUNDIT/I morën paratë në kasafortë dhe makinën, kapen pas...

Policia në Kamzë ka zbardhur një ngjarje të ndodhur në 29 Korrik, teksa disa persona vodhën kasafortën e një personi. Policia vë në pranga...

Sherr mes burrit dhe gruas në Kamzë, parandalohet krimi, sekuestrohen armët

Fatmiresisht, eshte parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale brenda familjes. Policia njofton se ka bere te mundur parandalimin e nje konflikti mes një çifti. "Marrja...

Suli me të hyrë në zyrë heq foton e Metës: Ja...

Rakip Suli, si hyri dhunshëm duke shqyer dyert e Bashkisë në Kamzë, pretendon se ka nisur dje ditën e parë të punës në krye...

Grisi fletën e votimit dhe tentoi të thyejë kutinë, arrestohet një...

Një tjetër person është arrestuar nga policia, pasi tentoi të prishë zgjedhjet duke dëmtuar materialet zgjedhore. Sipas policisë, 66-vjeçari nga Kamza, ka grisur fletën e...

DETAJE/Parandalohet krimi në Kamzë, dy të rinjtë kishin planifikuar vrasjen me...

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një skenar të mundshëm vrasjese në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se janë arrestuar dy persona të...

Tensionet në KZAZ-në e Kamzës, policia ndërhyn me gazlotsjellës

Përplasje ka patur dhe në Kamzë, ndërsa është përdorur dhe gaz lotsjellës. Tensionet janë shënuar  në KZAZ nr 27 në Kamëz pranë shkollës “Ibrahim...