Tag: Ermal Hoxha

FOTO/E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Rezarta ndan momentet intime me Ermal...

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar. Ata nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë momente...

PD i kujton një tjetër emër Ramës: Pasuria e Ermal Hoxhës...

Partia Demokratike ka reaguar serish lidhur me ligjin ANTI-KCK dhe operacionet e forces se ligjit. Nga selia blu, ish-deputeti Flamur Noka, u shpreh se Ligji...

FOTO/”Atmosferë dasme”, Martohen Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Pas daljes nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta duket se po e perjeton dashurine e tyre me mire se kurre, dhe kete nuk...

VIDEO/Krishtlindjet vijnë që në nëntor në familjen e Ermal Hoxhës, kërkesa...

Për familjen e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha Krishtlindjet kanë ardhur me herët. Për zbukurimet dhe shtëpinë është kujdesur vetë Rezarta Shkurta. Atmosfera e...

“Të kanë fotografuar me tjetrën ku ishe?” Rezarta Shkurtra ‘sherr’ me...

Rezarta Shkurta është vendosur në një pozitë aspakt komode nga një lojë që i kanë bërë dy gazetaret Fatma dhe Aulona. Një gazetar i ka...

FOTO/”Rrufetë godasin shtëpinë e këngëtares”, gruaja e Ermal Hoxhës tregon detajet:...

Nata e mbrëmshme u shoqërua përvçse me shira të dendura, dhe me vetëtima dhe rrufe.  Një eksperience të tillë ka kaluar dhe Rezarta Shkurta,...

FOTO/Rezarta Shkurta nuk mendohet dy herë, merr mbiemrin e ish-diktatorit Hoxha

Rezarta Shkurta ka vendosur që në çdo ditë të jetës të tregojë dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha....

FOTO/”Më skuqe”…Ermal Hoxha vë në siklet Rezartën me pyetjen provokuese

Një pyetje e bashkëshortit të saj, e ka vënë në siklet Rezarta Shkurtën. Gjithsesi këngëtarja nuk ka hezituar ta bëjë publike pyetjen e Ermal...

FOTO/Një dhuratë me vlerë marramendëse, Ermal Hoxha surprizon Rezartën

Pas daljes nga burgu, Ermal Hoxha ka qene padyshim arsyeja e lumturisë së  Rezarta Shkurtës, e cila ka qene dhe aktive në rrjetet sociale...

“Nuk di a të meritoj ty”, Rezarta Shkurta dedikim dashurie Ermal...

Rezarta Shkurta nuk e fsheh asnjëherë dashurinë e madhe që ndjen për bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën, nipit e ish-diktatorit, Enver Hoxha. Një urim...