FOTO/E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Rezarta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar.

Ata nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë momente të ndryshme me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Rezarta që ka publikuar në Instastory një foto nga makina, ku Ermali tenton ta puth teksa ajo është duke bërë një ‘selfie’.

“Por fillimisht më lërë të bëjë një selfie”, shkruan ajo sipër fotos.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje