FOTO/Rezarta Shkurta nuk mendohet dy herë, merr mbiemrin e ish-diktatorit Hoxha

Rezarta Shkurta ka vendosur që në çdo ditë të jetës të tregojë dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha. Në fakt, kjo nuk mungon as në rrjetet sociale, ku këngëtarja eshte shumë aktive.

Së fundmi, Rezarta Shkurta ka ndërmarrë një vendim të rëndësishëm lidhur me rrjetet e saj sociale. Tanimë këngëtarja ka hapur një tjetër faqe Instagrami ku edhe shkruan se do ta mbajë private, madje ka ndryshuar edhe mbiemrin e saj nga Shkurta në Hoxha.

Kujtojmë se çifti sapo eshte kthyer nga pushimet lukzose, ku shiheshin të dy mbi një jaht shumë të dashuruar  duke shijuar detin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje