Tag: rezarta shkurta

FOTO/E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Rezarta ndan momentet intime me Ermal...

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar. Ata nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë momente...

Gazetarja del kundër Rezartës për letrën ndaj Enver Hoxhës: Të dënohet,...

Gazetarja e njohur për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë Zhaklin Lekatari edhe këtë herë nuk ka nguruar të shprehet hapur. Ajo ka reaguar pas letrës së...

“Është koha të themi na fal Enver”, Rezarta Shkurta mbështet dedikimin...

Rezarta Shkurta ka publikuar një letër në InstaStory, e cila shpërfaq ndryshimin mes periudhës kur Shqipëria udhëhiqej nga diktatori Enver Hoxha dhe ditëve të...

FOTO/Rezarta Shkurta sfidon shtetin, pamjet e shkeljes i publikon në rrjetet...

E famshmja Rezarta  Shkurta ka terhequr vemendjen me nje veprim te fundit te saj. Pas lirimit nga burgut para kohe të Ermal Hoxhës dy vite...

Arsyeja pse nuk qesh asnjëherë në foto, Rezarta Shkurta paska ‘hall’...

Rezarta Shkurta pozon rralle me buzeqeshje. Por, pas gjithë kësaj paska një arsye që na ka treguar vetë ajo. Rezarta ka publikuar një foto në...

FOTO/Rezarta Shkurta zbulon dhuratën që i la Nexhmije Hoxha para se...

Nexhmije Hoxha, bashkëshortja e ish-liderit komunist, Enver Hoxha, para se të ndërronte jetë i ka dhuruar librin e saj “Kosova e lirë” Rezarta Shkurtës. Ka...

Shperthejne memet per vdekjen e Nexhmije Hoxhes, por Rezarta Shkurta eshte...

Vdekja e  Nexhmije Hoxhës në moshën 99-vjeçare ka sjellë reagime të shumta në rrjetet sociale. Rrjeti ka shpërthyer në meme për gruan e cilësuar si...

FOTO/”Atmosferë dasme”, Martohen Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Pas daljes nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta duket se po e perjeton dashurine e tyre me mire se kurre, dhe kete nuk...

FOTO/Rezarta Shkurta nuk mendohet dy herë, merr mbiemrin e ish-diktatorit Hoxha

Rezarta Shkurta ka vendosur që në çdo ditë të jetës të tregojë dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha....

FOTO/”Më skuqe”…Ermal Hoxha vë në siklet Rezartën me pyetjen provokuese

Një pyetje e bashkëshortit të saj, e ka vënë në siklet Rezarta Shkurtën. Gjithsesi këngëtarja nuk ka hezituar ta bëjë publike pyetjen e Ermal...