FOTO/”Atmosferë dasme”, Martohen Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Pas daljes nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta duket se po e perjeton dashurine e tyre me mire se kurre, dhe kete nuk heziton ta fshehe as nga publiku.

Rezarta ka marrë sërish propozim për martesë nga Ermali mirëpo këtë rradhë çifti ka vendosur që të bëjnë edhe dasëm.

Lajmin e bukur këngëtarja e ka ndarë me publikun në ‘instastory’ duke na zbuluar edhe unazën plot shkëlqim të dhuruar nga partneri.

Po përgjithmonë! Të Dua. Atmosferë dasme”, shkruan Rezarta duke i shprehur dashurinë Ermalit.

Nuk dihen detaje se kur mund ta mbaje ajo dasmen, pasi per te tilla elemente na duhet te presim.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje