Tag: martesa

Përvjetori i martesës/Marina nxjerr momentet romantike me Getin nga shtrati

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme...

Koronavirusi po i pengonte, nusja dhe dhëndri martohen në kufi

Kufijtë e mbyllur mes shteteve si pasojë e COVID-19 nuk i ka penguar dhëndrin suedez dhe nusen norvegjeze që të martohen. Çifti e zhvilloi...

Kryeministrja që po nuk martohet dot, shtyn 4 herë dasmën

Kryeministrja daneze, Mette Frederiksen, 42 vjeçe, vazhdon ende te shtyje dasmen e saj, tashme per te katerten here. Ajo thote do të rishikojë planet për...

Armina Mevlani tregon planet për dasëm me Shkëlzen Berishën, blogerja zbulon...

Armina Mevlani prej kohësh përflitet për një martesë të afërt me Shkëlzen Berishën. Blogerja, partnere e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, ka treguar për...

FOTO/Armina Mevlani sqaron njëherë e mirë punën e martesës me Shkëlzen...

Sërish fjalet qe qarkulluan për Armina Mevlanin dhe Shkelzen Berishen nuk jane te verteta. Bloggerja shqiptare ka shprehur shpesh hapur dëshirën për një martesë...

FOTO/”Atmosferë dasme”, Martohen Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Pas daljes nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta duket se po e perjeton dashurine e tyre me mire se kurre, dhe kete nuk...

Planet për martesë me ish-deputetin, Rudina përgjigjet shkurt dhe qartë

Aktorja e humorit ka vendosur të japë sot intervistën e saj të parë tek Rudina. Lidhur me të gjitha ngjarjet në jetën private dhe ndarjen nga...

FOTO/Një ditë pas dasmës zbulohet lajmi tjetër për reperin e njohur,...

Mc Kresha mesa duket i paska patur punët shpejt e shpejt. Duke mos treguar asgje per fansat, reperi e kishte patur nje lidhje të...

FOTO/Martohet reperi i preferuar i shqiptarëve, dalin pamjet nga dasma

Vetëm disa javë më parë, Mc Kresha zbuloi se ishte ne nje lidhje disa vjeçare me një vajzë duke i surprizuar te gjithe. Burimet...

VIDEO/Nuk është martuar ende, Mira Kazhani: Nuk ka kërkesa, për pritshmëritë...

Një prej gazetareve më të komentuara, Mira Kazhani, dhe pas aksidentit të bujshëm, ka folur hapur lidhur me çështjet e zemrës, teksa ka treguar...