FOTO/Martohet reperi i preferuar i shqiptarëve, dalin pamjet nga dasma

Ndaje

Vetëm disa javë më parë, Mc Kresha zbuloi se ishte ne nje lidhje disa vjeçare me një vajzë duke i surprizuar te gjithe. Burimet e ngushta prane kengetarit, rrëfyen se ai kishte plane për martesë, dhe kështu ka ndodhur.

Ditën e djeshme këngëtari i njohur MC Kresha i dha fund beqarisë së tij me Erzina Shehun. Nusja shihet me një fustan shumë modern duke bërë diferencën.

Edhe pse MC Kresha është treguar shumë hermetik sa i përket publikimit të fotove, miku i tij Ledri Vula ka ndarë me ndjekësit disa video dhe foto ku tregojnë momente të ndryshme nga dasma.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje