FOTO/Një ditë pas dasmës zbulohet lajmi tjetër për reperin e njohur, do bëhet baba për herë të parë

Ndaje

Mc Kresha mesa duket i paska patur punët shpejt e shpejt. Duke mos treguar asgje per fansat, reperi e kishte patur nje lidhje të fshehtë të cilën e kurorëzoi ne martese te dielen.

Ndërkohë, nuk mbaron me kaq, pasi ai se shpejti do te behet baba per here te pare, duke na suprizuar dyfish me kete lajm pas martesës.

Në një foto që shpëtoi dhe u pa nga të gjithë, Erzina shfaqej me bark të rrumbullakosur duke i bërë të gjithë të mendojnë se çifti është në pritje të ëmbël.

Lajmi është konfirmuar edhe nga burime për  “Prive.al”, të cilët kanë zbuluar edhe gjininë e bebit.

Mesa duket MC Kresha do të bëhet shumë shpejt baba pasi Erzina është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe pret një vajzë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje