FOTO/Rezarta Shkurta sfidon shtetin, pamjet e shkeljes i publikon në rrjetet sociale

E famshmja Rezarta  Shkurta ka terhequr vemendjen me nje veprim te fundit te saj.

Pas lirimit nga burgut para kohe të Ermal Hoxhës dy vite më parë ku vuante dënimin për trafik lëndësh narkotike tani për të sfiduar këtë ‘shtet ligjor’ e ka radhën gruaja e tij Rezarta.

Nusja e nipit të ish diktatorit Hoxha ka ecur me shpejtësi 180 km në orë në autostradë, shpejtësi kjo tejet normave të lejuar.

Duke dëgjuar muzikë në makinë dhe filmuar momentin e rritjes së shpejtësisë,ajo ka treguar se mund te sfidoje dhe vete ligjin. Kujtojmë që po për të njëjta arsye jo vetëm njerëzve të thjeshtë por edhe personazheve të njohur i’u është hequr patenta.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje