FOTO/”Më skuqe”…Ermal Hoxha vë në siklet Rezartën me pyetjen provokuese

Një pyetje e bashkëshortit të saj, e ka vënë në siklet Rezarta Shkurtën. Gjithsesi këngëtarja nuk ka hezituar ta bëjë publike pyetjen e Ermal Hoxhës.

Teksa ajo po bënte një intervistë në rubrikën “Ask me” në Instagram, në mes është futur burri i sal Ermal Hoxha.

“Si ka mundësi që je gjithmonë e më shumë seksi,”– i shkruan Ermali.

Këngëtarja ka vendosur ta publikojë këtë koment të bashkëshortit të saj.

“Hahahahaha. Ermal mos ma prish intervistën time serioze… më skuqe,”– shkruan Rezarta krahas komentit të të shoqit.

Kujtojmë që pas daljes nga burgu, Ermali dhe Rrezarta janë parë shumë bashkë, ndërsa rikthimin e tij, ajo e ka quajtur lumturi në jetë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje