FOTO/”Rrufetë godasin shtëpinë e këngëtares”, gruaja e Ermal Hoxhës tregon detajet: Na shpëtoi policia

Nata e mbrëmshme u shoqërua përvçse me shira të dendura, dhe me vetëtima dhe rrufe.  Një eksperience të tillë ka kaluar dhe Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha, i cili sapo ka dalë nga burgu.

Rezarta ka ndarë përjetimet e saj nga një natë e frikshme kjo për shkak se rrufetë kanë goditur shtëpinë e këngëtares.

Ajo njoftoi përmes Instagramit se shtëpia e saj ishte goditur nga rrufetë madje edhe u dogj një pjesë, por për fat të mirë dhe për shkak të intervenimit të policisë dhe zjarrfikësve gjithçka është rregulluar.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje