VIDEO/Krishtlindjet vijnë që në nëntor në familjen e Ermal Hoxhës, kërkesa speciale për babagjyshin

Për familjen e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha Krishtlindjet kanë ardhur me herët. Për zbukurimet dhe shtëpinë është kujdesur vetë Rezarta Shkurta. Atmosfera e festave është shumë e dëshiruar nga të gjithë dhe duket se Hera e vogël nuk ka duruar dot më.

Ajo i ka kërkuar prindërve të dekorojnë pemën dhe ata nuk kanë mundur mos t’ja plotësojnë dëshirën. “Mbrëmja e djeshme në familjen tonë u mbyll kështu. Bebja jonë Hera, e ka vitin e ri kur të dojë, mami dhe babi nuk ja prish. Gjithashtu mbrëmë shprehëm dhe dëshirat, kuptohet unë dhe Ermali ju lutëm Babagjyshit që viti i ri të na gjejë me disa kilogramë më pak. Ishalla këtë herë i merr në konsideratë lutjet tona”, shkruan Rezarta bashkangjitur videos, ku shfaqen të tre pranë pemës. Me këtë postim, Rezarta na solli pak nga atmosfera të gjithëve.

https://www.instagram.com/p/B4ezDI8pG0X/?utm_source=ig_embed

KB/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje