FOTO/Një dhuratë me vlerë marramendëse, Ermal Hoxha surprizon Rezartën

Pas daljes nga burgu, Ermal Hoxha ka qene padyshim arsyeja e lumturisë së  Rezarta Shkurtës, e cila ka qene dhe aktive në rrjetet sociale duke postuar momente me bashkëshortin e saj.

Gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar as surprizat që ata i kanë bërë njëri-tjetrit në raste të veçanta, por edhe pa arsye specifike. Këtë here duket se ka qenë Ermali ai që ka dashur ta habisë bashkëshorten dhe për ta bërë këtë ka zgjedhur një byrzylyk dhe një unazë që kapin vlera marramendëse.

Ka qenë Rezarta ajo që e ka zbuluar surprizën duke fotografuar dorën e saj me bizhuteritë e shtrenjta, të cilat i përkasin firmës ‘Cartier’ dhe jo vetëm që janë floriri, por kanë edhe diamante.

Me një kërkim të thjeshtë në faqen zyrtare të ‘brand-it’ ndërkombëtar zbuluam se byryzlyku kap vlerën e 10.100 dollarëve, ndërsa unaza plot 3.500 dollarë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje