“Të kanë fotografuar me tjetrën ku ishe?” Rezarta Shkurtra ‘sherr’ me Ermal Hoxhën pasi gazetari i zbuloi të fshehtën

Rezarta Shkurta është vendosur në një pozitë aspakt komode nga një lojë që i kanë bërë dy gazetaret Fatma dhe Aulona.

Një gazetar i ka trokitur në derën e zyrave të saj dhe i ka treguar se ka në dorë disa foto të bashkëshortit të saj në krahët e një gruaje tjetër. Ka qenë gazetari i “Thumb On” i cili i ka rrëfyer Rezartës për disponueshmërinë e këtyre fotove dhe se përpara se t’i nxjerrë në media i rrëfeu asaj.

“Ti mund të shkosh ku të duash me to”-, është shprehur Rezarta e acaruar ndërkohë që pasi gazetari është larguar ajo ka telefonuar Ermalin, bashkëshortin e saj.

“Ku ishe pardje Ermal? Me Landin apo me Landën. Të kanë fotografuar me Landin. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka luajtur tepeleku më duket.”, shprehet Rezarta ndërkohë që biseda vijon me tone të larta.

Rezarta Shkurta ne kurthin e "Thumb On"! Se si perfundoi biseda e mesojme te dielen, ora 21:00 ne @rtvora @aulonamusta @sipas_fatmes @rezartashkurta

Publiée par Blitz.al sur Samedi 2 novembre 2019

Si dhe mund të kuptohet nga video bëhet fjalë për një kamera të fshehtë, një kurth që  Aulona dhe Fatma kanë menduar për Rezartën. Në fakt kjo është vetëm pak nga çfarë ka zbuluar “Thumb On” pasi se çfarë ka ngjarë vërtet do e mësojmë të dielën, ora 21:00 në Ora Televizion.

/Blitz.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje