Tag: Ermal Hoxha

VIDEO/Festat mbërrijnë më herët në familjen e Ermal Hoxhës dhe Rezarta...

Festat mesa duket do të vijnë më herët për familjen e Rezarta Shkurtës. Me daljen nga burgu të bashkëshortit të saj, Ermal  Hoxha, nipi i...

FOTO/E lumtur pranë Ermal Hoxhës, Rezarta Shkurta ndan momente nga festa...

Një festë e cila ka bashkuar të gjithë anëtarët e familjes në super vilën e tyre. Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit  Enver Hoxha kanë...

Rezarta Shkurta dedikim plot dashuri nipit të Enverit pas daljes nga...

Prej pak javësh nipi i diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, Ermali është liruar me kusht nga burgu. Herë pas here Rezarta...

VIDEO/PD: Lirimi parakohe i Ermal Hoxhës, Rama e mori në mbrojtje

Partia Demokratike ka reaguar për lirimin parakohe nga burgu të nipit të Enver Hoxhës. Deputeti Ervin Salianji nga selia blu ka deklaruar se lirimi i...

VENDIMI/ Pse u lirua papritur nipi i Enver Hoxhës, kush e...

Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha, ka lënë përfundimisht qelinë e burgut. Gjykata e Fierit ka vendosur të pranojë kërkesën e tij për...

Ish-ministri: Bëri publike Tërmetin duke i kënduar Enverit, ndërsa nipi i...

Ermal Hoxha, nipi i Enver Hoxhës, kishte tre ditë që kishte dalë nga burgu, teksa ishte dënuar për trafik droge. Dhe pse kishte 3 ditë...

Apeli shkurton dënimet për grupin Xibraka, ja sa vite burg do...

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda me një vendim të ditës së sotme ka pranuar kërkesën për gjykim të shkurtuar për grupin e...

Gjykata e Apelit vendos: Fati i grupit të “Xibrakës” vuloset më...

Gjykata e Apelit shqyrtoi sot ankimimet e Ermal Hoxhës dhe 8 bashkë të pandehurve të dosjes "Xibraka". Avokati i Ermal Hoxhes ka kërkuar pafajësi...