Tag: digjet makina

Digjet makina e ‘Transportit Rrugor’ në Shkodër, policia sqaron ngjarjen: Nuk...

Makina e një 32- vjeçareje por që ishte në pronësi të Drejtorisë së Përgjithsheme të Transportit Rrugore është djegur në Shkodër. Policia bën me dije...

Aksident i rëndë në Librazhd/ Makina përplaset me ndarësen e rrugës,...

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit të Librazhdit. Një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka...

Makina tip “Benz” shpërthen në flakë në Tiranë, policia në vendngjarje

Një makinë tip “Benz” ka shpërthyer në flakë pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Policia dhe grupi...

E rëndë, shqiptari gjendet i djegur brenda në makinë

Një 56-vjeçar shqiptar është gjetur i djegur brenda makinës në ishullin grek të Rodosit. Mediat helene bëjnë me dije se viktima është 56-vjeç nga Shqipëria,...

Lushnje, ML-ja përfshihet nga flakët gjatë ecjes

Një automjet Benz ML është djegur plotësosht në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Grabianit në autostradën Rrogozhinë-Lushnje. Në mjet ka...

EMRI/ Shkodër, oficerit të krimeve i djegin makinën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm. Një officeri krimesh në policinë e Shkodrës rreth orës 4 të mëngjesit, i kanë...

SARANDE/ Policia meson se pse u dogj makina luksoze, enigma nje...

Policia zbardh ngjarjen e djegies së automjetit dy ditë më parë. Arrestohet nga policia autori i dyshuar. Kapet dhe ndalohet edhe një person i shpallur...

Fier, përfshihet nga flakët makina në ecje

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Bishan të Vlorës dhe sipas informacioneve dyshohet për shkak të një...

FOTO/ Makina merr flakë në lëvizje e sipër, çfarë po ndodh...

Një makinë është shkrumbur plotësisht pak minuta më parë në rrethrrotullimin e Doganës në Tiranë. Siç shikohet edhe nga fotot,  makina e tipit “Citroen” ka...

LAJMI I FUNDIT/ Tiranë, makina përfshihet nga flakët në rrugën e...

Një automjet është përfshirë nga flakët në Tiranë. Sipas policisë automjeti ndodhej në një garazhd në rrugën e "Elbasanit". Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Tiranë/Informacion...