Aksident i rëndë në Librazhd/ Makina përplaset me ndarësen e rrugës, digjen totalisht

Ndaje

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit të Librazhdit.

Një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka shpërthyer në flakë, duke u djegur totalisht.

Ndërkohë, nuk dihen ende fati i drejtuesit të mjetit.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat pritet të zbardhin detajet e ngjarjes së rëndë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje