Tag: digjet makina

Shkrumbohet makina në Durrës pas mesit të natës

Një makinë mori flakë në orët e para të mëngjesit në qytetin e Durrësit. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të Apelit për Krime të...

Makina në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës, në Tiranë, në rrugën “Grigor Heba” në...

EMRI/ Shkrumbohet nga flakët “Toyota” në Lezhë, ja kujt i përkiste

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Lezhë. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit të ditës...

E parkuar pranë banesës, makina në Gramsh përfshihet nga flakët

Një tjetër makinë është djegur në qytetin e Gramshit, në lagjen Sporti. Policia bën me dije se makina ishte në pronësi të shtetasit Y.T., i...

Protestuesi me maskë i vuri flakën, ja kujt i përket makina...

Bëhet shkrumb e hi një makinë para Parlamentit. Një prej protestuesve me maskë ka thyer xhamat dhe ka hedhur një koktej molotov brenda makinës. Makina ndodhej...

Shkrumbohet automjeti në Elbasan, mori flakë ndërsa ishte në lëvizje

Një automjet në Elbasan u përfshi sot nga flakët ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mengel, tek ura Lizës. Fatmirësisht nga zjarri...

Lezhë, gjendet makina e djegur, dyshohet se është përdorur për grabitje

Një makinë është gjetur e djegur në zonën e Balldre të Lezhës. Mësohet se makinë tip "Benz" është me targa AA 377 KH dhe është...

VIDEO/ Po ngjitej drejt Kishës së Laçit, shkrumbohet në ecje makina

Një ngjarje e cila mund të kishte pasoja tragjike ka ndodhur në Laç pasi një makinë është përfshirë nga flakët ndërkohë që ka qenë...

Digjet makina në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Nuk ka fund djegia e makinave në qytetin e Vlorës. Orët e fundit një tjetër mjet, tip “Opel Vectra”, me targë VL  752 2C...

Digjet makina në Elbasan, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Një automjet tip “Chevrolet” është djegur në lagjen “5 Maj” në qytetin e Elbasanit. Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit. Mjeti me...