Shkrumbohet makina në Durrës pas mesit të natës

Ndaje

Një makinë mori flakë në orët e para të mëngjesit në qytetin e Durrësit.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa pista, ku po kryen verifikimet përkatëse. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.25  të qytetit të Durrësit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.05.2019, rreth orës 02:45, në lagjen Nr 15 ,Durrës , ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në  pronësi të shtetasit  T.Q.,57 vjeç.Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje