Protestuesi me maskë i vuri flakën, ja kujt i përket makina me targa false

Ndaje

Bëhet shkrumb e hi një makinë para Parlamentit.

Një prej protestuesve me maskë ka thyer xhamat dhe ka hedhur një koktej molotov brenda makinës.

Makina ndodhej pranë stacionit të autobusit, shkruan newsbomb.al.

Automjeti bëhet me dije se është i tipit ‘Fiat’ me targa AA703MT por mësohet se targa i përket një makine tip ‘Volksëagen Caddy’ e regjistruar në Sukth të Durrësit.

Pra, targat janë fallco dhe i përkasin një automjeti tjetër. Burimet bëjnë me dije se makina mund të jetë në pronësi të forcave operacionale ose e SHIK.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje