Tag: digjet makina

Nënkryetarit të bashkisë Mallakastër i djegin makinën, Alibeaj akuzon rëndë policinë

Partia Demokratike pretendon se djegia e automjetit të nënkryetarit të bashkkisë Mallakastër tre ditë më parë nuk ka qenë aksidentale sikundër njoftoi policia por...

Digjen 2 makina, por autoret e djegies cudisin

Dy automjete u shkrumbuan nga zjarri ne fshatin Bunavi ne Vlore ne menyre jret te pazakonte.  Dy autorët e ngjarjes, kanë djegur, njëri makinën...

Panik te “Shkëmbi i Kavajës”, makina bëhet shkrumb e hi

Një makinë është përfshirë nga flakët krejt papritur në zonën e “Shkëmbit të Kavajës” ndërsa banorët u përfshinë nga ankthi i frikës së një...

Digjet një makinë në Shkodër, policia shpall në kërkim autorin

Në orët e para të mëngjesit të së premtes në fshatin Zues të Shkodrës është djegur një automjet. Mjeti tip ‘BMË’ i djegur është...

FOTO/ Te Zogu i Zi bëhet nami me tym dhe flakë,...

Te zona e njohur si Zogu i Zi në Tiranë, gjatë orëve të paradites ka shpëthyer në flakë një automjet tip ‘Ford’. Policia bën...

Një tjetër makinë digjet në Vlorë, Policia: Zjarrëvënie e qëllimshme

Një tjetër makinë është djegur gjatë orëve të mbrëmjes në qytetin bregdetar të Vlorës, ndërsa policia dyshon se kemi të bëjmë me një zjarrëvënie...

Garazhi i një pallati në Elbasan pushtohet nga flakët, ja pasojat

Garazhi i një pallati në qytetin e Elbasanit është përfshirë nga një zjarr masiv paraditen e sotme. Sipas policisë një nga mjetet është djegur...

EMRI/ Shkodër, digjet qëllimisht makina e kreut të Task-Force së...

Një mjet në Shkodër është përfshirë nga flakët. Ngjarja është regjistruar në lagjen “Perash” rreth orës 01.30 të natës. Automjeti është në pronësi të shefit...