Fier, përfshihet nga flakët makina në ecje

Ndaje

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Bishan të Vlorës dhe sipas informacioneve dyshohet për shkak të një shkëndije elektrike.

Për shuarjen e flakëve ka ndërhyrë edhe zjarrfikësja, ndërsa raportohet se nuk ka persona të lënduar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje