LAJMI I FUNDIT/ Tiranë, makina përfshihet nga flakët në rrugën e “Elbasanit”

Ndaje

Një automjet është përfshirë nga flakët në Tiranë.

Sipas policisë automjeti ndodhej në një garazhd në rrugën e “Elbasanit”.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën e “Elbasanit”, në një garazhd, ka rënë zjarr në rrethana ende të paqarta.

Si pasojë është përfshirë nga flakët dhe është djegur një mjet në pronësi të shtetasit E.L

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje