E rëndë, shqiptari gjendet i djegur brenda në makinë

Ndaje

Një 56-vjeçar shqiptar është gjetur i djegur brenda makinës në ishullin grek të Rodosit.

Mediat helene bëjnë me dije se viktima është 56-vjeç nga Shqipëria, baba i një fëmije të mitur.

Ishin kalimtarët ata që vunë re makinën e djegur rreth orës 06:00 në zonën e Kaminari, midis Malona dhe Haraki. Paraprakisht dyshohet se shqiptari ka kryer vetëvrasje duke i vënë vetë flakën makinës, megjithatë hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje