Lushnje, ML-ja përfshihet nga flakët gjatë ecjes

Ndaje

Një automjet Benz ML është djegur plotësosht në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Grabianit në autostradën Rrogozhinë-Lushnje.

Në mjet ka qenë vetëm drejtuesi i makinës, i cili nuk ka pasur asnjë lëndim.

Policia thotë se ai ka dalë menjëherë nga mjeti përpara se të shpërthejë në flakë.

Shkak i zjarri dyshohet se ka qenë një defekt në automjet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje