Tag: dhune

Pamjet e dhunës në ndeshje, flet trajneri: Falenderoj Zotin që dolëm...

Pasditen e sotme është luajtur ndeshja mes Këlcyrës dhe Maliqit e vlefshme për grupin B të Kategorisë së Dytë. Por ajo është shoqëruar me incidente...

“U rrahën me shkopa gome”, Plas sherri në Vlorë, pranga dy...

Pas një konflikti fizik midis njëri-tjetrit, policia ka arrestuar  në flagrancë 2 shtetas dhe procedon në gjendje të lirë 2 të tjerë. Sipas një njotimi...

Burrat jashtë kontrollit në Belsh dhe Cërrik, njëri i nxjerr gruas...

Dy ngjarje të rënda janë shënuar brenda dy familjeve, ku thelbi i së cilave është dhuna dhe kërcënimi ndaj grave. Raportohet nga burime policore se...

VIDEO/Adoleshentët dhunojnë keq bashkëmoshatarin, reagon policia: Të rinjtë e pësojnë keq

Policia ka reaguar zyrtarisht pas një ngjarje të rëndë të ndodhur në Cerrik me disa adoleshentë. Bëhet fjalë për një video te frikshme e cila...

Vrasje në Vlorë, burri ra pa ndjenja në tokë u godit...

Policia e Vlorës ka zbardhur vdekjen e një personi në Vlorë pasditen e te dieles, duke njoftuar se ishte vrasje. Viktima eshte dhunuar nga...

Dhunohej nga prindërit, 8-vjeçari hidhet nga kati i 9-të i pallatit

Një djalë është hedhur nga kati i 9-të i pallatit. Raportohet se Anton ndërmori veprimin pas vitesh dhunë të ushtruar nga prindërit ndaj tij. Hedhja nga...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon vajzën në mes të Tiranës

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqazi një vajzë. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Shqiptari rreh me shufër hekuri ish-gruan dhe partnerin e saj

Një shqiptar  47 vjeçar është arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohet se ka kërcënuar dhe dhunuar në vazhdimësi ish-gruan e tij. Shqiptari ka bërë edhe...

Dhunuan hallën e tyre për pronën, lihen ne burg dy vëllezërit

Janë lënë në burg dy vëllezërit nga Fieri, të cilët dhunuan dhe lidhën me zinxhir hallën e tyre, pas një konflikti për pronën. Gjykata e...

E përdhunuan në grup shqiptaren, por gjykata italiane liron 5 agresorët

Policia italiane ka kryer disa arrestime në zonën e Corigliano-Rossano. Arrestimet erdhën pas denoncimit të një gruaje shqiptare, e cila e akuzonte grupin për dhunim...