Tag: dhune

Parandalohet një tjetër ngjarje e rëndë, burri në Gramsh mbante në...

Një 60-vjeçar me iniciale R. D. në fshatin Zgjup, Gramsh është arrestuar nga policia pasi dhunonte bashkëshorten tij. Gjatë kontrollit në banesën e tij...

Kundërshtoi me dhunë efektivin dhe e goditi me makinë, arrestohet i...

Një i ri ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka kundërshtuar me dhunë punonjësin e Policisë, dhe më pas pasi e...

Detaje nga i riu që iu arratis sot policisë, u denoncua...

Brenda dites se sotme, policia ka arrestuar  në flagrancë shtetasin K.P., 28 vjeç, banues në Tiranë, ky i fundit eshte personi qe u arratis,...

Shkeli vendimin e Gjykatës dhe dhunoi 3 vajzat, policia ndalon 44-vjeçarin

Një 44-vjeçar është arrestuar pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj tre vajzave të tij. Ndërkohë 44-vjeçari ka shkelur vendimin e dhënë nga Gjykata e...

Protesta e naftëtarëve/PD reagon ashpër: E turpshme! Policia e Shtetit nuk...

Pas protestes se ashper sotme ne ambjentet e ministrise se Energjetikes dhe Infrastruktures, PD reagon duke e denuar dhunen e perdorur ndaj naftetarve. PD shprehet...

Burri dhunon barbarisht në sy të fëmijëve bashkëshorten, arsyeja do ju...

“Përse e pagove ujin dhe dritat?”. Pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e ka goditur derisa ajo është...

Dhunoi bashkëjetuesen dhe i theu orenditë në shtëpi, kapet në flagrancë...

Nje 35-vjeçar eshte arrestuar ne flagrance për veprat penale "Dhunë në familje" dhe "Shkatërrim i pronës" Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë...

Avokati zbulon prapaskenat e videos që tronditi rrjetin: Margarita e mbajti...

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Margerita Gjonin, vajza e cila dhunonte të dashurën e të fejuarit. Kjo masë sigurie...

Dhunoi të dashurën e të fejuarit, jepet masa e sigurisë për...

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Margerita Gjonin, vajza e cila dhunonte të dashurën e të fejuarit. Kjo masë sigurie...

I riu nga Fieri plagos babain për motive banale, i moshuari...

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait të tij duke e bërë për spital, arrestohet në flagrancë nga Policia shtetasi O. T. 37 vjeç, banues në Libofshë,...