Tag: dhune

FOTO/ Ngjarje e rëndë, tre burra ushtrojnë dhunë ndaj një femre

Në qytetin e Suharekës tre persona janë bërë bashkë për ta rrahur një grua njofton Policia e Kosovës. Tre persona në Suharekë pas një mosmarrëveshje...

SKANDAL/ Nxënësit mbajnë radhë për t’u rrahur

Aktet e dhunës në shkolla janë bërë shpesh temë e diskutimit, kudo në botë. Një rast dhune i tmerrshëm dhe i paprecedent ka ndodhur...

Përplasja në Tiranë, policia arreston banorët dhe mbron punonjësit e vetë

Një 32-vjeçar është ndaluar nga policia, ndërsa një shtetase tjetër është proceduar në gjendje të lirë. Policia bën me dije se këta persona gjatë...

Përndjekje e dhunë ndaj ish-të dashurës, arrestohet laçiani

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar një 36-vjeçar, i cili në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur ish-të dashurën dhe ka ushtruar dhunë fizike...

Tiranë/ Vjedhje me dhunë , dy të arrestuar

Dy të rinj janë arrestuar nga policia e Tiranës për vjedhjen me dhunë të një 29 vjeçari. Në pranga kanë rënë: -K.A., 26 vjeç, banues në...

FOTO/Skandali në Durrës, administratori i PS rreh fëmijën

Një incident i shëmtuar është shënuar në Durrës, ku është dhunuar në mënyrë kafshërore një fëmijë. Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur në Katundin e Ri,...

“Ku janë dhunuesit e gazetarit”? Vasili: Prokuroria protestuesit i arreston...

Incidenti i turpshëm i ndodhur dje në Dibër ndaj gazetarit Enver Doçi, u mjaftua vetëm me një kërkesë falje nga ana e policisë. Gazetari u...

VIDEO/”Dhunë shtetërore në Dibër”, Paloka: Po ushtrohet nga e njëjta bandë...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, doli në një deklaratë për mediat duke akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Kryeministrin Rama se kanë...

VIDEO/”Po i fryn konfliktit civil”, PD: Rama ka një skenar të...

Partia Demokratike parashikon se do të ketë dhunë dhe përplasje në datën 30 Qershor. Nga selia blu, sekretari i përgjjthshëm, Gazmend Bardhi, deklaroi se...

“Kriza po thellohet”, DW: Rama nuk tëhiqet, trazirat janë të sigurta

Më 30 qershor në Shqipëri do të zhvillohen zgjedhje lokale. Trazirat janë të sigurta. Një ide të parë për atë çka mund të ndodhë...