FOTO/Konsumuan alkool në lokalin e tij, dhunohet barbarisht pronari në Pogradec

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Dunicë të Pogradecit. Burime zyrtare bëjnë me dije se një 40-vjeçar është dhunuar nga tetë persona, pasi kishin konsumuar pije alkoolike në lokalin në pronësi të tij.

Mësohet se  shtetasi Erjon Çollaku ka mbetur pa ndjenja. Ai është transportuar në spital, ku ka marrë mjekimin e nevojshëm, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, pavarësisht se ka marrë dëmtime në të gjithë trupin.

40-vjeçari pasi ka denoncuar rastin në policinë lokale, ku ka deklaruar se nuk i njihte dhunuesit, duke mohuar të ketë pasur konflikte.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje