Vijon dhuna ndaj grave në Durrës, burri kërcënon me thikë bashkëshorten

Ndaje

Policia e Durrësit ka arrestuar një 61 vjeçar për dhunë në familje. Shtetasi B.V,  banues në Durrës akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike,si dhe ka kërcënuar me thikë bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Drejtimi i mjeti në mënyrë të pa rregullt”

Tre ditë më parë qyteti i Durrësit u trondit nga një krim i rëndë në familje.Hajdie Tosuni, 59 vjeç, nënë e tre fëmijëve u masakrua në këtë dyqan ku punonte për të nxjerrë bukën.

63-vjecari Ruzhdi Tosuni e goditi disa herë me levë dhe më pas dyshohet se e qëlloi edhe me mjete të mprehta duke i marrë jetën në vend.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje