Tag: biznesmeni

HIMARE/Motra e biznesmenit u plagos duke mbrojtur vëllain, ja gjendja e...

Ndërtuesi 51-vjeçar Niko Goro mbeti i vdekur pasi u qëllua me armë zjarri në mes të Himarës në vendin e quajtur rrethrrotullimi që të...

EMRI/Vrasja e Niko Goros në Himarë, ndalohet një person i dyshuar

Arrestohet autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Sipas policisë, “u bë e mundur që në vendin e quajtur...

Basha publikon mesazhin e biznesmenit në Kombinat: Plani ynë me...

Kryetari i PD-së prej javësh i ka sugjeruar qeverisë, një plan me 5 pika për të ndihmuar financiarisht këto 6 muaj, shtresat më të...

ARSYEJA/U arrestuan me Fjolla Morinën, gjykata liron biznesmenin dhe shoferin

Gjykata e Kukësit ka liruar shoferin dhe biznesmenin e kapur në të njëjtën makinë me Fjolla Morinën. Të lirë janë lënë Fsnik Syla dhe Fitim...

DETAJE/Biznesmeni u gjet i vetëvrarë, arma me të cilën ia shkrepi...

Detaje shokuese janë zbuluar nga vetëvrasja e biznesmenit Eugert Lazaj rreth një muaj më parë, i cili u gjet i vdekur në vilën e...

Ndërron jetë biznesmeni i njohur i Elbasanit, test i Covidit e...

Në Qarkun e Elbasanit gjatë ditëve të fundit janë shtuar së tepërmi rastet e personave që rezultojnë se janë prekur nga Covid-19. Situata është përkeqësuar...

Zbulohen detaje nga vetëvrasja e biznesmenit në Tiranë, familjarët: U fiksua...

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

U gjet i vdekur në periferi të Tiranës, moderatorja reagon për...

Moderatorja Dajana Shabani ka bere nje reagim lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në një kompleks në periferi të Tiranës,...

Vdekjet e banoreve nga tërmeti, lirohet biznesmeni i arrestuar 3 ditë...

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “detyrim paraqitje” për Artur Terziun, pronarin e lokalit “Barons” tek pallati në lagjen nr.6, ku vdiqën dy gra...

Zbardhet skema e mashtrimit kibernetik, i huaji i zhvati rreth 90...

Një skemë mashtrimi kibernetik është zbardhur së fundmi nga Policia e Shtetit teksa një i huaj i kishte zhvatur një biznesmeni shqiptar rreth 90...