Tag: biznesmeni

FOTO/Biznesmeni mbrohet nga COVID me maskën prej ari

Një biznesmen indian ka gjetur një zgjidhje aspak të zakontë se si të mbrohet nga koronavirusi. Për t’i “bërë ballë” Covid-19, Shankar Kurhade përdor një...

VIDEO/Kërcënuan me gjobë biznesmenin në Bulqizë, arrestohet njëri prej autorëve

Arrestohet një nga autorët e dyshuar të gjobvënies ndaj biznesmenit G.B më 19 qershor. 27-vjeçari së bashku me një person tjetër kanë kërcënuar për gjobëvënie...

EMRI/Mësohet se kujt i përkiste llogaria bankare ku u sekuestruan 400...

Vendoset sekuestro preventive për një llogari banke në shumën 400 mijë dollarë, qe i perket administratorit të në një shoqërie SHPK. Burime zyrtare nga policia...

Me urdhër të Prokurorisë, i bllokohen 400 mijë dollarë biznesmenit të...

Policia e kryeqytetit, me urdhër të Prokurorisë ka bllokuar një shumë të madhe parash në llogarinë e një biznesmeni të njohur në Tiranë. Ora News...

“Një showgirl iu dha informacion”, si u grabit biznesmeni me miliona...

Ditën e djeshme një biznesmen në Tiranë ka rënë pre e një grabitjeje të mirë oganizuar, ku në automjetin e tij u vodhën 20...

SKANDALI/Partneri i Air Albania mashtron biznesmenin turk, zhduken miliona dollarë

Biznesmeni i famshëm, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan Idrizi, partner i Air Albania. Kështu shkruan gazeta turke Hurriyet. Sipas artikullit, thuhet se ...

Ky është biznesmeni shqiptar që do të ekzekutonte grupi i taxhikut...

Eshte zbuluar se kush ka qene biznesmeni per te cilen Komron Zukhurov kishte marre porosi per ta vrare. Sipas ABC News, ish-biznesmeni shqiptar i...

Rastet e reja në Lushnjë, infektohet me koronavirus biznesmeni i fuqishëm

ISHP njoftoi për një rast të ri një Lushnje gjatë 24 orëve të fundit duke e çuar në 6 numrin total të të prekurve...

FOTO/Arrestohet biznesmeni në Lezhë, ja për çfarë akuzohet

Është arrestuar kryetari i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë në Lezhë, Pashk Palokaj. Arrestimi i biznesmenit me urdher te prokurorise pas hetimeve te kryera per...

FOTO/I vunë tritol në biznes dhe shtëpi, kush është biznesmeni nga...

Me heret ne raportuam për një shpërthim të ndodhur në biznesin dhe shtëpinë e një personi në Tiranë, fatmirësisht pa dëme. Por, duke iu referuar...