Tag: biznesmeni

Dhunohet biznesmeni në Tiranë, çështja pushohet në prokurori

Një biznesmen në Tiranë është dhunuar nga persona të panjohur pranë banesës së tij në Komunën e Parisit. Mësohet se biznesmenin e kanë dhunuar në...

Ndryshon dinamika e vrasjes së biznesmenit në Shkodër: U vra gabimisht,...

Mësohen detaje të reja nga vrasja e 30 vjeçarit Arjan Ferracuku ditën e djeshme në zonën e Livadhes, në Shkodër. Informacionet e fundit që...

Gazetarja kallëzon penalisht biznesmenin që e kërcënoi me jetë:Ai kërcënon dhe...

Gazetarja e njohur Rudina  Xhunga ka këllzuar penalisht në Prokurori biznesmenin Enver Mehmeti pas kërcënimeve të këtij të fundit me jetë për shkak të...

SKANDAL & EMRA/ Durrës, biznesmeni shet të njëjtën hyrje 10 herë,...

“Ka shitur apartamentet e një pallati disa herë”, është ky denoncimi I bërë nga një qytetar në Durrës për një biznesmen ndërtimesh. Klodian Kapiti ka...

FOTO GALERI/ Greqi, gomonia me 1.6 ton drogë, ja kush është...

Dy ditë pas operacionit të policisë greke, e cila ndoqi dhe kapi një gomone me 1.6 ton drogë të nisur nga Himara si dhe...

FOTO/ Kush është “Leku”, biznesmeni shqiptar që u egzekutua në lokalin...

Dilaver Bojku, i njohur me nofkën “Leku” është personi që u vra pasditen e sotme në Strugë. Ai ka lindur në vitin 1959 në...

DETAJE/ Policia flet për zhdukjen e biznesmenit dhe ndihmësit të tij

Rreth 3 ditë më parë janë paraqitur në komisariatin e Policisë Vlorë, familjarët e dy personave që rezultojnë të zhdukur. Ata kanë deklaruar se Adriano...