Tag: biznesmeni

FOTO/Arrestimi i “Zogut” irriton biznesmenin gay: O hale! Na more fytyrën

Biznesmeni gay, Elton Ilirjan ka qënë ai që është acaruar më shumë nga arrestimi i Hermes Nikajt, "Zogu i Tiranës" pas akuzave për prostitucion. Me...

FOTO/Vrasja mafioze e gazetares malteze, arrestohet biznesmeni, po arratisej nga vendi...

Policia ka një të dyshuar kryesor për vrasjen e bujshme të gazetares nga Malta, e cila u vra pas një bombe të vendosur në...

EMRI/Kapet biznesmeni shkodran që po arratisej, ja për çfarë akuzohet

Arrestohet në Muriqan pronari i punishtes që prodhonte produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin. 61-vjeçari Gëzim Bala, banues në lagjen “Ahmet Haxhija” në Shkodër,...

DETAJE/Një vit më parë u vra djali, sot tritol banesës në...

Një shpërthim me tritol ka ndodhur  në një banesë në Maqellarë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiqi. Nuk...

Grabitet biznesmeni në Sarandë, maskat marrin bizhuteri dhe ia mbathin

Persona të paidentifikuar kanë hyrë mbrëmjen e djeshme ne banesën e një biznesmeni në qytetin Sarandës duke grabitur sende me vlerë. Grabitja ka ndodhur kur...

Arrestohet biznesmeni në Fier, nuk paguante taksat

Një biznesmen ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për “Fshehje e të ardhurave” dhe “Mospagim i taksave dhe tatimeve”. Burime zyrtare nga policia...

Vrau biznesmenin në Vlorë pas sherrit për kalin, lihet në burg...

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg Eduart Xhezon, i cili akuzohet për vrasjen e biznesmenit Arben Beqiraj, më 4 gusht në Vlorë. Ngjarja në...

Vrau biznesmenin në Vlorë pas sherrit për kalin, kush është 34-vjeçari...

Policia njoftoi ditën e sotme mbi arrestimin e një personi të shpallur në kërkim, pasi ishte i dyshuar për një vrasje të bujshme në...

EMRI/Zbulohet se kush është biznesmeni që priste 137 kg kokainë në...

Eshtë mësuar nga mediat identiteti i personit të shpallur në kërkim nga policia për 4 konteinerët me drogë që u bllokuan në portin e...

Grabitet biznesmeni në Pogradec, hajdutët marrin para e bizhuteri

Banesa e një biznesmeni në Pogradec është grabitur mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas. Sipas policisë,...