ARSYEJA/U arrestuan me Fjolla Morinën, gjykata liron biznesmenin dhe shoferin

Gjykata e Kukësit ka liruar shoferin dhe biznesmenin e kapur në të njëjtën makinë me Fjolla Morinën.

Të lirë janë lënë Fsnik Syla dhe Fitim muji të cilët më parë ishin caktuar me masën e sigurisë “arrest me burg”.

Ata janë lënë të lirë pasi në armët e gjetura në makinën e këngëtares nuk janë gjetur shenja gishtërinjsh të dy personave.

Ndërkohë që vetë këngëtarja tashmë është duke qendruar në masën e arrestit të shtëpisë në Kukës, në pritje të rivlerësimit të masës së sigurisë ndaj saj.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ajo ka hedhur poshtë zërat se ka qenë në një lidhje me biznesmenin Syla, për të cilin u shpreh se po i shkatërrohej familja nga këto thashetheme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje