Tag: Balla

“Dëgjo këtu ti pederast m*ti!” Telefonata e Ballës habit Rudina Hajdarin...

Mbledhja e Komisioni për Integrimin Europian ka prodhuar ditën e djeshme një incident të pazakontë dhe banal. Në momentin që Kryetarja e Komisionit, Rudina Hajdari,...

“Nuk ka më polici shteti”, PD reagon ashpër: Taulant Balla e...

Nisur nga nje deklarate e Taulant Balles, sot nga Elbasani, ish-deputeti Endri Hasa nuk ka dashur ta kaloje pa nje reagim. Ne facebook, ai...

Balla mbron Lleshajn: Sulme kriminale si ai i mbrëmshmi në Tiranë...

Pas ceremonisë ne Elbasan, ku u prezantuan forcat e policise, Taulant Balla dhe ministri Lleshaj i janë përgjigjur interesit të medias. Sa i përket...

“Të testohen mësuesit”, Ballës i duket qesharake sugjerimi i Bashës: Doktori...

Disa dite me pare, opozita dhe kreu i saj Basha kerkuan dhe sugjeruan kryerjen e tamponit per mesuesit e Shqiperise, ne menyre qe te...

Flet për herë të parë Balla, si e komenton ikjen e...

Nënkryetari i Partisë Socialiste Taulant Balla, pas mbledhjes së zhvilluar ditën e sotme mes kryeministrit Edi Rama dhe drejtuesve politik të PS-së në qarqe,...

Balla i bindur: Rama do jetë Kryeministër edhe për katër vitet...

Kreu i grupit parlamentar te PS-se, Taulant Balla eshte i bindur se Rama do te jete Kryeministër edhe për katër vitet e mandatit te...

Balla zbulon gjendjen e njërit prej deputetëve të infektuar me COVID-19

Kryetari i Grupit i PS Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit u shpreh se deputeti Roshi po kalon një gjendje të rëndë shëndetësore. “Zoti Enver...

‘Venecia’ i dha të drejtë Metës, reagon Balla: Opinioni të mos...

Një ditë pas publikimit të dy raporteve nga Komisioni i Venecias në lidhje me zgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, apo dhe paketën Anti-Shpifje,...

Këlliçi vëren ndryshimin: Basha që dëgjon hallet gjobitet, Balla që bën...

Kreu i PD Lulzim Basha eshte gjobitur disa here deri per shkak te daljeve publike nga Teatri dhe zhvillimit te takimit me fermere dhe...

Balla fillon sulmet politike, Spaho i kthen përgjigje: Nuk doni që...

Diten e sotme, Taulant Balla ka rindezur debate politike, pasi beri disa sulme ndaj opozites, e cila prej disa ditesh eshte e fokusuar ne...