Zhupa nxjerr zbuluar Ballën: Videomontazhet nuk ju shpëtojnë nga përgjegjësitë për rrënimin e ekonomisë

PD i është përgjigjur sekretarit të përgjithshëm të PS, Taulant Balla përmes zëdhënëses Ina Zhupa lidhur me videon e publikuar për taksat e biznesit të vogël.

‘Riciklimi i shpifjeve mbetet angazhimi kryesor i Rilindjes.Sikundër videomontazhet nuk e fshehin dot vjedhjen dhe abuzimin me lekët e shqiptarëve që po varfërohen çdo ditë e me shumë.

E vërteta dhe faktet janë kokëforta dhe propaganda nga sendiljet e toyota yaris nuk i mbulon dot.

Dëgjojeni të plotë se sa taksa paguan sot biznesi i vogël, sesi po i çon drejt rrënimit dhe falimentimit kjo qeveri qytetarët dhe biznesin”,– shkruan Zhupa në një postim në facebook.

Riciklimi i shpifjeve mbetet angazhimi kryesor i Rilindjes. Sikundër videomontazhet nuk e fshehin dot vjedhjen dhe abuzimin me lekët e shqiptarëve që po varfërohen çdo ditë e me shumë.E vërteta dhe faktet janë kokëforta dhe propaganda nga sendiljet e toyota yaris nuk i mbulon dot.Dëgjojeni të plotë se sa taksa paguan sot biznesi i vogël, sesi po i çon drejt rrënimit dhe falimentimit kjo qeveri qytetarët dhe biznesin.

Publiée par Ina K. Zhupa sur Samedi 17 octobre 2020

Balla sot permes një postimi në rrjetin social facebook deklaroi se Basha gënjen kur thotë që taksa për boznesin e vogël nuk është zeruar dhe i kujton Bashës një video, në të cilën shfaqet pronar i një biznesi të vogël në krahë të Lulzim Bashës, i cili e thotë me gojën e tij se nuk paguan taksa, pasi qeveria i ka zeruar ato.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje