Balla zbulon gjendjen e njërit prej deputetëve të infektuar me COVID-19

Kryetari i Grupit i PS Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit u shpreh se deputeti Roshi po kalon një gjendje të rëndë shëndetësore.

“Zoti Enver Roshi sot është në gjendje të vështirë shëndetësore në përballje më sëmundjen e COVID-19.I ftoj qytetarët shqiptarë që të respektojnë masat.”, tha Balla.

Nderkaq ai nuk harroi te jepte dhe nje mesazh per opoziten jashteparlamentare. Balla i është drejtuar me një thirrje të fundit PD-së, duke i kujtuar se pranimi i listave të hapura sipas formulës së propozuar dhe miratuar sot nga Kuvendi është zgjidhja e duhur për t’i dhënë shqiptarëve dy mundësi, të votojnë partinë dhe kandidatin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje