Përndiqte 30-vjeçaren dhe e plagos me thikë, detajet nga ngjarja në Vlorë

0Shares
0

Pas makthit te gjate te perndjekjes nje 30-vjecare ka rene pre e sulmit me thike nga djali qe e ndiqte ne cdo hap.

Policia ben me dije se ka arretsuar shtetasin E. L., 36 vjeç, pasi pas perndjekjes se gjate qe i bente shtetases B. B., 30 vjeçe, te stacioni i autobusit i ka zene prite dhe e ka goditur me thike. Per fat te mire vazja ka shpetuar vetem me plage dhe pas mjekimit eshte larguar per ne banese.

NJOFTIMI

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. L., 36 vjeç, pasi tek stacioni i autobusëve Vorë-Tiranë, pasi e ka përndjekur për një kohë të gjatë, ka ushtruar dhunë fizike duke e goditur me një mjet prerës (thikë) shtetasen B. B., 30 vjeçe, e cila pas marrjes së mjekimit u largua për në banesë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje