Tag: perndjekja

Përndiqte 30-vjeçaren dhe e plagos me thikë, detajet nga ngjarja në...

Pas makthit te gjate te perndjekjes nje 30-vjecare ka rene pre e sulmit me thike nga djali qe e ndiqte ne cdo hap. Policia ben...