Tag: polica

Përndiqte 30-vjeçaren dhe e plagos me thikë, detajet nga ngjarja në...

Pas makthit te gjate te perndjekjes nje 30-vjecare ka rene pre e sulmit me thike nga djali qe e ndiqte ne cdo hap. Policia ben...

FOTO/Vijojnë përplasjet te sheshi ‘Skënderbej’, policia tërheq zvarrë protestuesit: Nuk lejon...

Ka patur perplasje te forta paraditen e sotme te sheshi "Skenderbej". Raportohet se ka patur perplasje mes policise dhe protestusve nga shoqeria civile. Keta...

Policia e Lleshajt nuk kursen as Sazan Gurin: “Më kanë nisur...

Ambientalisti Sazan Guri tha në një prononcim për News 24 se policia i ka dërguar fletë-thirrje, duke thënë se nuk ia ka idenë se...

EMRA/ Arrestohen disa drejtues policie

SHÇBA ekzekuton 4 urdhra të Gjykatës, për punonjës të Dejtorine Vendore te Policise dhe Drejtorine e Kufirit ne Kukës. Arrestimet jane bere pasi pasi me...

VIDEO/Tensione në Francë, gaz lotsjellës për të shpërndarë protestuesit

Është përshkallëzuar protesta në Francë. Sipas BBC, së fundmi mësohet se policia në Paris ka përdorur gaz lotsjellës dhe ujë për të shpërndarë protestuesit. Ata...

VIDEO/ Zbulohen pamjet, ja si u prangos njëri prej grabitësve të...

Policia ka vënë në pranga njërin prej autorëve të vjedhjes me armë të ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e “Skelës”. Gjithashtu sipas policisë është...