Tag: Denoncimi

Këngëtari i njohur denoncon rastin: Tani filloi lufta! Veç virusit po...

Këngëtari i njohur Stefi Prifti me anë të një postimi ka treguar se tani po fillon lufta e vërtetë ku përveç virusit po troket...

VIDEO/Ish-deputeti nuk lidhet dot me Drejtorin e Urgjencës për një rast...

Mesazhi zanor i kryeministrit Edi Rama ka prishur punë në funksionimin normal të linjave telefonike per te perballuar dhe fluksin me kerkesa qe kane...

Denoncimi për koronavirusin: Mbyllet restoranti, por jo kazinoja tek Taivani

Ne nje denoncim te fundit, bere publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, thuhet se kazinoja ne Tirane nuk eshte mbyllur ende. Edhe pse vendimi i qeverise...

PD denoncon skandalin: Ministria e Shëndetësisë ka shpërndarë maska të skaduara...

Përfaqësuesit e Grupit të Punës ngritur pranë PD për monitorimin e situatës me Coronavirus, Gazment Bardhi, Albana Vokshi dhe Bardh Spahia, ishin në Qendrën...

Denoncimi: ‘Njëri nga pacientët me koronavirus ishte në ceremoni mortore në...

Qytetarët janë sensibilizuar tashmë për rrezikun që paraqet koronavirusi për shëndetin e tyre dhe në mënyra të ndryshme përpiqen të informojnë. Pas konstatimit të të...

Helmimi i 100 nxënësve në Fier, denoncimi: Edhe SHISH presion prindërve...

Situata me nxenesit ne Fier, tregoi hapur kujdesin dhe paaftesine e strukturave drejtuese te gjimnazit per te normalizuar dhe hetuar mbi helmimin qysh heren...

Zhupa: Si Veliaj po shkel ligjin me zgjedhjen e drejtorëve të...

Zëdhënësja  e Partisë Demokratike të Shqipërisë, Ina Zhupa ka reaguar për zgjedhjen e anëtarëve të asamblesë së PS-së. Përmes një postimi në Facebook ajo...

Berisha publikon foton, çfarë po ndodh tek spitali Infektiv?

Ndonëse në Shqiperi, burimet nga ministria e Shëndetësise kane konfirmuar zero raste me koronavirus, ka patur dyshime dhe denoncime nga qytetaret se rastet e...

Denoncimi i fortë: ‘Një vajzë në gjendje të rëndë në QSUT,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e një qytetari, ku shkruhet se një vajzë është me sëmundjen e koronavirusit. Vajza ka ardhur nga...

Ish-deputeti publikon videon: Si po tentojnë të fshehin ngjarjen e helmimit...

Ish-deputeti Luan Baçi denoncon fort fshehjen e ngjarjes së ndodhur në Fier, ku u helmuan disa nxenes te nje shkolle. Sipas tij, nxenesit jane ne...