“Mjeshtri i mashtrimeve mbrohet me shpifje”, Zhupa publikon videon: Padia është reale, Veliajn e pret drejtësia

0Shares
0

Partia Demokratike e ka paditur Veliajn për shpifjet e tij të vazhdueshme, te cilat sipas tyre kanë vetëm një qëllim: të largojnë vëmendjen nga dështimet flagrante të qeverisë dhe të bashkisë.

Zedhenesja e PD, e cila ka publikuar dhe nje video, shkruan se keto deshtime kanë varfëruar shqiptarët dhe kane rrënuar Tiranën.

“Paditë janë depozituar dhe Veliaj do të përgjigjet për shpifjet e tij. Mashtrimet e përditshme dhe kasetat me regji qëndrore nuk e shpëtojnë dot nga përgjegjësitë për shkatërrimin e Tiranës dhe shpifjet e përditshme”,-shkruan ajo.

Mashtrimi është mjeshtëria e Veliajt! Partia Demokratike e ka paditur Veliajn për shpifjet e tij të vazhdueshme që kanë vetëm një qëllim: të largojnë vëmendjen nga dështimet flagrante të qeverisë dhe të bashkisë. Të cilat kanë varfëruar shqiptarët dhe rrënuar Tiranën.Paditë janë depozituar dhe Veliaj do të përgjigjet për shpifjet e tij. Mashtrimet e përditshme dhe kasetat me regji qëndrore nuk e shpëtojnë dot nga përgjegjësitë për shkatërrimin e Tiranës dhe shpifjet e përditshme!

Publiée par Ina K. Zhupa sur Mercredi 14 octobre 2020

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje