FOTO/Meta i lumtur pas dhuratës nga Ruçi: Me kryetrimin e Pavarësisë tonë ndihem më i qetë dhe më i fortë

0Shares
0

Në kulmin e përplasjeve me kryeminsitrin Edi Rama, presidenti Ilir Meta ka kohe dhe per te marre dhurata, kjo e fundit nga kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi.

Bëhet fjalë për pikturën e Isa Boletinit, që deri sot ka qenë në zyrën e kreut të Kuvendit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu I shtetit falederon Ruçin që pranoi kërkesën e tij për pikturën në fjalë.

“Mirëmëngjes të gjithëve dhe ditë të mbarë! Unë s’mund ta nisja më mirë. Jo vetëm dielli u rikthye, por edhe Baca Isa Boletini erdhi pranë meje pas tre vitesh “ndarje”.

Falenderoj Kryetarin e Kuvendit, z.Gramoz Ruçi, i cili e pranoi me mirëkuptim kërkesën time. Tani me kryetrimin e Pavarësisë tonë ndihem më i qetë dhe më i fortë. Edhe Ai besoj ndihet mirë pasi përballë ka Babain e Pavarësisë tonë, Ismail Qemalin”, shkruan presidenti Meta në postimin e tij.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje