Sherr mes çiftit në Lezhë, 25-vjeçarja plagos me thikë partnerin

Ndaje

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Lezhë, ku sipas burimeve te policisë pas nje sherri jane arrestuar dy të rinj.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Besëlidhja”, në afërsi të shkollave. Një 25-vjeçare, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ka plagosur me thikë Anton Shytin, për motive ende të paqarta.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë bënë arrestimin në flagrancë të shtetases F.M.,24 vjeçe, banuese në Lezhë, si dhe proçeduan penalisht shtetasin A.Sh.,banues në fshatin Barbullojë, Lezhë.

Gjatë një konflikti të çastit,në qytet Lezhë shtetasja F.M. ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin A.M.,i cili është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale u referuan për veprime të mëtejshme, në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë”,-njofton policia.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje