Tag: arrest

EMRI/I dënuar me 10 vite burg për trafikim narkotikësh, arrestohet 48-vjeçari...

Është vënë në pranga një 48-vjeçar i shpallur në kërkim për trafikim lëndësh narkotike në Mirditë. Njoftohet se Viktor Lekgegaj u arrestua në në fshatin...

Provime me euro dhe lekë, arrestohet pedagogu në Korçë bashkë me...

Një pedagog i fakultetit të Shkencave Sociale në universitetin “Fan Noli”  të Korçës së bashku me një person tjetër kanë rënë në prangat e...

EMRI/Shantazh me video intime ish-të dashurës në Tiranë, policia u ngre...

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një person dhe ka arrestuar një tjetër pasi shantazhonin dhe kanosnin një vajzë për tu dhënë një...

Krimi horror në lokalin në Kavajë, arrestohet autori që goditi me...

Katër ditë pasi masakroi fqinjin në Kavajë, policia ka vënë në pranga autorin Rizan Aliu. Video e momentit kur Aliu godet me thikë duke...

EMRI/Gjenden 203 kg kanabis në Fushë-Krujë, një i arrestuar

Në kudër të operacionit të gjerë të zhvilluar nga Renea, policia dhe FNSH është arrestuar një 59-vjeçar, i cili u kap  me 203 kilogramë...

Plagosi me armë zjarri tre shtetas pas sherrit, policia arreston 43-vjeçarin...

Policia e Elbasanit ka vendosur në pranga një 43-vjeçar, i cili akuzohet për dhunën e ushtruar në 2 gusht në një lokal, ku mbetën...

DETAJE/Me 16 persona në makinë, i riu nga Tirana zbulohet nga...

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Nje 26-vjeçar...

Një 39-vjeçar në prangat e policisë, rezultonte i dënuar për vepra...

Një 39-vjeçar, i dënuar në Itali në fushën e narkotikëve, është arrestuar nga Policia e Durrësit. Sipas Policisë, shtetasi me iniciale P.A rezulton i dënuar...

E dënuar me burg në Itali, 43-vjeçarja fshihej në Tiranë: Policia...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për arrestimin e një gruaje në Tiranë. Lubjana Gjeçaj, 43 vjeçe, banuese në Tiranë, e shpallur në kërkim ndërkombëtar...

E FUNDIT/Sekuestrohen dy armë zjarri dhe kokainë në Tiranë, 3 në...

Falë bashkëpunimit me qytetarët, policia ka goditur dy raste në fushën e armëmbajtjes pa leje dhe atë të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe përshtatjes...