Tag: sherr

Sherr mes fqinjëve në Lezhë, goditet me sende të forta 26...

Një 30 vjeçar është arrestuar në Balldre të Lezhës pasi goditi fqinjin e tij me sende të forta. Sipas policisë, 30 vjeçari me indiciale F.P.,...

Tre 17-vjeçarë plagosen me thikë në Kamëz

Një ngjarje rëndë është shënuar në Kamëz. Një sherr ka degjeneruar në përdorimin e thikave ku si pasoje tre të rinj 17-vjeçarë kanë përfundur në...

Dyshohet se i ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, lushnjari rreh me...

Një 54-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka rrahur me grushte një 43-vjeçar të cilin e akuzon se i ka ngacmuar seksualisht vajzën e...

DETAJE/Sherr me grushte dhe dërrasa në Tiranë pasi motra bllokoi motrën...

Dy motra u rrahën keqazi me njëra tjetrën, pas një keqkuptimi të motrës së madhe që i shkroi më të voglës që mos ta...

Sherr në plazhin e Radhimës, burri zihet me policët për një...

Një konflikt ka ndodhur rreth dy orë më parë në plazhin e Radhimës. Mësohet se shtetasi me iniciale “E.A” ka  kundërshtuar punonjësit e Agjensisë Kombëtare...

Sherr me fqinjin, vëllezërit në Himarë plagosin dhe 3 nga forcat...

Dy vëllezët janë konfliktuar me fqinjin e tyre në fshatin Vranisht, Himarë, dhe për t’i ndarë ka ndërhyrë policia. Më pas vëllezërit kanë goditur fizikisht...

Babë e bir konfliktohen në Vlorë, djali i thyen xhamat e...

Babë e bir nga Tirana janë arrestuar nga blutë e Vlorës pasi janë  konfliktuar me njëri tjetrin. Pas sherrit i riu 21-vjeçar me iniciale A....

Rrahën policin se u arrestoi vëllain, prangosen tre të rinjtë në...

Kundërshtuan dhe goditën për shkak të detyrës punonjësin e Policisë, brenda ambienteve të stacionit të Policisë Shëngjin, vihen në pranga 4 shtetas. Shërbimet policore të...

E FUNDIT/Përplasje me sende të forta mes dy familjeve në Tiranë,...

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti të ashpër mes dy familjeve, për motive pronësie. Mesohen se familjaret përdorën sende...

Shënohet një ngjarje e rëndë në Xhafzotaj, vritet me thikë 65-vjeçari

Një 65 vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit pas goditjes me mjete prerëse, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe i vëllai 63...